AKADEMICKA PLATFORMA E-LEARNINGOWA DLA UCZĄCYCH SIĘ E-BIZNESU

Dołącz do Szkoły E-COMMERCE

Poziom początkujący i średniozaawansowany
6 modułów tematycznych 124 lekcje 29 nagrań wideo
24 grafiki dydaktyczne 15 szablonów do pobrania
lub poznaj szczegóły

Złap specjalną cenę z kodem ecoms10


W 3 punktach o Szkole E-COMMERCE


Szkoła E-COMMERCE to platforma e-learningowa dla początkujących i średniozaawansowanych, którzy uczą się się biznesu w sieci (e-biznesu). Powstała jako wsparcie dydaktyczne dla uczestników kursów e-commerce na Uniwersytecie Otwartym UW. Obejrzyj nagranie wideo i otrzymaj odpowiedź na 3 kluczowe pytania:


 
 

Szkoła E-COMMERCE w liczbach


Zasoby wiedzy Szkoły E-COMMERCE są tworzone w czasie rzeczywistym. W tej chwili masz już dostęp do:

6 MODUŁÓW TEMATYCZNYCH

Sam decydujesz, które tematy są Ci w danej chwili potrzebne

124 PRAKTYCZNE LEKCJE

Lekcje to instrukcje działania w konkretnych obszarach e-commerce

29 NAGRAŃ
WIDEO

Dodatkowo możesz korzystać z instruktażowych nagrań wideo

24 GRAFIKI DYDAKTYCZNE

Grafiki dydaktyczne są wizualizacją kluczowych rozwiązań e-commerce

15 SZABLONÓW DO POBRANIA

Dzięki szablonom możesz szybko zastosować wiedzę w praktyce

Jeden dostęp, wiele korzyści

Nasze moduły tematyczne są mini kursami, które poprzez lekcje tłumaczą określone aspekty sprzedaży e-commerce. Jako uczestnik Szkoły E-COMMERCE masz do nich nieograniczony dostęp. Wszystko w ramach jednego konta.

Już teraz dostępne moduły Szkoły E-COMMERCE


3 filary Szkoły E-COMMERCE


Szkoła E-COMMERCE to wiele korzyści, ale przede wszystkim:

Co otrzymasz w pakiecie


Szkoła E-COMMERCE to projekt edukacyjny na lata. Swój dostęp aktywujesz na okres 12 miesięcy. W tym czasie masz gwarantowany:

Wieloletnia praca z uczącymi się biznesu w sieci (e-biznesu)

Szkoła E-COMMERCE powstała jako wsparcie dydaktyczne dla uczestników kursów Uniwersytetu Otwartego UW: E-biznes w praktyce, E-marketing w praktyce, E-commerce w praktyce, Kampania promocyjna w sieci, Social media w e-commerce

6

LAT KURSÓW KNOW-HOW

25

EDYCJI KURSÓW

790

GODZIN DYDAKTYCZNYCH

700

UCZESTNIKÓW KURSÓW

Co mówią uczestnicy kursów e-commerce


Poniżej znajdziesz oceny uczestników kursów:

 

E-marketing w praktyce

5,0 rating
14 maja 2018

Kurs E-marketing w praktyce pomógł mi zyskać wiele cennych praktycznych umiejętności. Bardzo doceniam ćwiczenia wykonywane w czasie zajęć, ale również prace do realizacji w domu, które omawiane potem były na kursie. Zajęcia prowadzone były w sposób bardzo ciekawy i dynamiczny. Kursanci otrzymują obszerne i imponująco uporządkowane materiały w postaci prezentacji. Zaczerpnęłam ponadto od prowadzącego bardzo cenną inspirację do budowy mojej strony internetowej prezentującej usługi tłumaczeniowe. Dziękuję!

Wioletta, tłumacz

E-marketing w praktyce

5,0 rating
11 maja 2018

Uczestniczyłam w kursie E-marketing w praktyce i jestem zachwycona poziomem tego kursu. Jest to jeden z najlepszych kursów w jakich uczestniczyłam. Wiedza jest bardzo przydatna i praktyczna, co bardzo ważne. Prowadzący przystępnie tłumaczy zagadnienia i zależy mu na tym aby uczestnicy nauczyli się stosować zdobytą wiedzę w praktyce. Ponieważ zmiany w marketingu następują błyskawicznie, na pewno będę korzystała z kolejnych edycji. Serdecznie polecam:)

Małgorzata Twardo, Właściciel, Emte Logistyka

E-marketing w praktyce

5,0 rating
10 maja 2018

Prowadzę nieduży biznes. W ciągu ćwierć wieku tak diametralnie zmieniło się jego prowadzenie, że poczułem się bezradny. Tradycyjne metody stały się nieskuteczne. Musiałem zdobyć wiedzę jak działać we współczesnym świecie i kurs E-marketingu świetnie to usystematyzował. Wiele rozwiązań okazało się genialnych. Jedna z promocji na Facebooku którą zrobiłem po kursie przyniosła dwukrotnie więcej przychodu niż taka sama rok wcześniej. Rzecz niby prosta – zmiana tylko jednego czynnika. Wcześniej nie miałem o nim pojęcia.

Wojciech

Kurs E-marketing w praktyce

5,0 rating
9 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Otrzymałam sporo przydatnej wiedzy i wskazówek, które mogłam przełożyć na swoje działania. Charyzma prowadzącego i jego otwarte, serdeczne podejście do kursantów sprawia, że nawet trudniejsze zagadnienia są łatwo przyswajalne.

Anna Polońska
 
 

AKTYWUJ DOSTĘP

Dostęp do Szkoły E-COMMERCE - Abonament 12 miesięcy

KUP TERAZ ZA 99.00 PLN*


Dostęp do zamkniętej strefy uczestnika (panel główny, moduły, nagrania wideo, grafiki, szablony)


Dostęp do wszystkich bieżących i nowych modułów tematycznych (w tej chwili dostępne są 124 lekcje w ramach 6 modułów tematycznych)


Dostęp do materiałów dodatkowych (w tej chwili dostępnych jest: 29 nagrań wideo, 24 grafiki dydaktyczne i 15 szablonów do pobrania)


Dostęp do stałych aktualizacji wszystkich zasobów


Dostęp do kontaktu premium


Gwarancja zwrotu pieniędzy przez 14 dni


 

BEZPIECZNE ZAKUPY SSL

* Pamiętaj, że szkoła E-COMMERCE jest tworzona na bieżąco w czasie rzeczywistym, więc kolejne moduły tematyczne będą się pojawiały stopniowo.
NIE PAMIĘTASZ HASŁA?
Zapomniałeś hasło? Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz wiadomość z linkiem do utworzenia nowego hasła.
We do not share your personal details with anyone.
0