Jak zacząć naukę?


Szkoła E-COMMERCE Przewodnik po Szkole E-COMMERCE 23/01/2019

Zdobądź wiedzę know-how i zwiększ swoje szanse na sukces

Złap specjalną cenę z kodem ecoms10


Szkoła E-COMMERCE to platforma edukacyjna Europejskiego Instytutu E-commerce (EECOM) stworzona z myślą o dwóch grupach użytkowników: osób, które dopiero przygotowują się do sprzedaży w sieci lub są w fazie początkowej takiej działalności (poziom początkujący), oraz osób (firm i biznesów), które działają już jakiś czas i chciałyby zoptymalizować swoje dotychczasowe działania (poziom średniozaawansowany). Obu grupom chcemy dostarczać kompleksowej wiedzy know-how o sprzedaży w sieci (e-commerce). Stawiamy przy tym na połączenie wiedzy naukowo-akademickiej (modele i koncepcje teoretyczne) z wiedzą know-how do natychmiastowego wykorzystania przez firmy i biznesy.

Aby móc korzystać z zasobów Szkoły E-COMMERCE, konieczny jest dostęp do zamkniętej strefy użytkownika. Dostęp taki aktywujesz poprzez wykupienie abonamentu na okres 12 miesięcy (płatność jednorazowa, jeden dostęp, wiele korzyści), możesz to zrobić w każdej chwili tutaj.

Jeśli posiadasz już abonament, zaloguj się do swojego konta i przejdź do panelu głównego. Panel główny jest stroną główną zamkniętej strefy użytkownika, gdzie znajdziesz informację o swoim aktywnym planie abonamentowym, aktualności ze Szkoły E-COMMERCE (przede wszystkim informacje o nowych treściach lub aktualizacjach) oraz listę w tej chwili dostępnych modułów. Szkoła E-COMMERCE tworzona jest na żywo w czasie rzeczywistym, czyli moduły i lekcje dodawane są cyklicznie. Na początku możesz mieć więc dostęp do jednego lub dwóch modułów.

Z listy dostępnych modułów wybierz ten, który Cię interesuje. Na stronie wybranego modułu możesz się zapoznać z jego opisem i programem. Aby rozpocząć naukę i uzyskać dostęp do treści tego modułu, wystarczy przejść do pierwszej lekcji. Możesz wybrać pierwszą lekcję ze spisu treści dostępnego po prawej stronie (widok urządzeń stacjonarnych) lub pod opisem modułu (widok urządzeń mobilnych) albo kliknąć przycisk „Rozpocznij moduł”.

To wszystko. Zacznij już dziś 🙂

Szkoła E-COMMERCE to platforma edukacyjna dla uczących się biznesu w sieci i projekt edukacyjny na lata. Naszą misją jest budowa przestrzeni z kompleksową wiedzą know-how o sprzedaży w sieci (e-commerce) przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Chcemy dostarczać sprawdzoną i realną wiedzę wspierającą działalność firm i biznesów w Internecie.

NIE PAMIĘTASZ HASŁA?
Zapomniałeś hasło? Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz wiadomość z linkiem do utworzenia nowego hasła.
We do not share your personal details with anyone.
0