Jak mogę się dowiedzieć o aktualizacji modułu?


Szkoła E-COMMERCE Przewodnik po Szkole E-COMMERCE 23/01/2019

Moduły tematyczne dostępne w ramach Szkoły E-COMMERCE aktualizowane są na bieżąco. Taka jest idea strefy wiedzy know-how tworzonej w czasie rzeczywistym tak, aby dostosowywać się do zmieniających się uwarunkowań, rozwiązań technicznych oraz instrumentów wspierających. W praktyce oznacza to, że w ramach istniejących już modułów mogą pojawiać się nowe lekcje, testy, a nawet całe sekcje.

Na bieżąco tworzone są również nowe moduły omawiające inne obszary tematyczne i wątki sprzedaży e-commerce. W trakcie trwania swojego abonamentu możesz więc liczyć na rosnącą liczbę dostępnych modułów tematycznych, naturalnie do momentu wyczerpania wszystkich istotnych tematów. Jest to kluczowa cecha, która różni Szkołę E-COMMERCE od książek drukowanych oraz tradycyjnych szkoleń i kursów: Nowe treści i aktualizacje istniejących treści masz w pakiecie.

Abyś miał wgląd we wszystkie zmiany treściowe, stworzyliśmy sekcję “Aktualności” dostępną w panelu głównym konta uczestnika. Panel ten jest naturalnie dostępny po zalogowaniu się, tak więc musisz mieć aktywny abonament  (dostęp możesz uzyskać w każdej chwili tutaj). Dodatkowo będzie od nas otrzymywał powiadomienia mailowe, jeśli pojawią się nowe treści w ramach Szkoły E-COMMERCE 🙂

Szkoła E-COMMERCE to platforma edukacyjna dla uczących się biznesu w sieci i projekt edukacyjny na lata. Naszą misją jest budowa przestrzeni z kompleksową wiedzą know-how o sprzedaży w sieci (e-commerce) przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Chcemy dostarczać sprawdzoną i realną wiedzę wspierającą działalność firm i biznesów w Internecie.

NIE PAMIĘTASZ HASŁA?
Zapomniałeś hasło? Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz wiadomość z linkiem do utworzenia nowego hasła.
We do not share your personal details with anyone.
0