Jak korzystać z modułów tematycznych?


Szkoła E-COMMERCE Przewodnik po Szkole E-COMMERCE 23/01/2019

Moduły tematyczne dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników, a więc uczestników Szkoły E-COMMERCE posiadających wykupiony abonament (dostęp możesz uzyskać w każdej chwili tutaj). Dopiero po zalogowaniu się do swojego konta możesz zobaczyć, jakie tematy są w tej chwili dostępne. Pamiętaj, że moduły są tworzone na bieżąco w czasie rzeczywistym, czyli lista dostępnych treści może zmieniać się każdego dnia.

Aby sprawdzić dostępne moduły, przejdź na stronę główną modułów lub odwiedź panel główny (tylko dla zalogowanych użytkowników) w ramach swojego konta. Z obu miejsc możesz przejść na podstrony modułów, klikając moduł, który Cię interesuje. Na stronie modułu możesz zapoznać się z opisem prezentowanej wiedzy know-how oraz z planem lekcji pogrupowanych w ramach sekcji.

Aby uzyskać dostęp do treści modułu, wystarczy wybrać pierwszą lekcję ze spisu treści modułu lub kliknąć przycisk „Rozpocznij moduł”.

Przetestuj zresztą sam 🙂

Szkoła E-COMMERCE to platforma edukacyjna dla uczących się biznesu w sieci i projekt edukacyjny na lata. Naszą misją jest budowa przestrzeni z kompleksową wiedzą know-how o sprzedaży w sieci (e-commerce) przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Chcemy dostarczać sprawdzoną i realną wiedzę wspierającą działalność firm i biznesów w Internecie.

NIE PAMIĘTASZ HASŁA?
Zapomniałeś hasło? Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz wiadomość z linkiem do utworzenia nowego hasła.
We do not share your personal details with anyone.
0